Inimesed sinilille taga: nooremseersant Kaili Uusoja « Hiiu Leht

Jalgpallirahvast pandi kokku Unistuste Bänd: loe, kes on uued liikmed! -  Kirev elu - Elu24 - Eesti kõige menukam veebitabloid
Jalgpallirahvast pandi kokku Unistuste Bänd: loe, kes on uued liikmed! - Kirev elu - Elu24 - Eesti kõige menukam veebitabloid

Uudised
Uudised

Lapsepõlve süütud ja muretud mängud - Eesti Päevaleht

Eesti Jalgpalli Liit

Taffel - Aita lahendada ja võida! Sõber saatis oma lemmik Taffeli snäkid  meile emojidena ja tahame teada, mis maitseid ta tahab, et me poest tooks.  Kui lahendad mõistatuse, võid võita terve kastitäie
Taffel - Aita lahendada ja võida! Sõber saatis oma lemmik Taffeli snäkid meile emojidena ja tahame teada, mis maitseid ta tahab, et me poest tooks. Kui lahendad mõistatuse, võid võita terve kastitäie

4. märts 2012 by Sõdurileht - Issuu

FC TRT77/ RA BBQ - Täna mängisime väikeste karikavõistluste 1/64 finaali,  milles pidime alla vanduma JK Õismäe Torm´le, lõppskooriga 4 : 1. Esimese  poolaja lõpetasime 1 : 0 eduseisus, kuid teisel poolajal
FC TRT77/ RA BBQ - Täna mängisime väikeste karikavõistluste 1/64 finaali, milles pidime alla vanduma JK Õismäe Torm´le, lõppskooriga 4 : 1. Esimese poolaja lõpetasime 1 : 0 eduseisus, kuid teisel poolajal

Mereväe aasta töötaja on saarlane Urmas Rajaver - Maakond - Saarte Hääl

Aastaraamat 2014 by Kaitsevägi - Issuu

Jalgpallirahvast pandi taas kokku Unistuste Bänd - Delfi Sport

Jalgpallirahvast pandi kokku Unistuste Bänd - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
Jalgpallirahvast pandi kokku Unistuste Bänd - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kohtunikud
Kohtunikud

FC TRT77/ RA BBQ - Täna osalesime Rõuge Kevad Cup 2017 nime kandva  üritusel. Osalevaid meeskondasid oli kokku 10, mille seast tuli FC TRT77  tublile kuuendale kohale. Koosseis: 1. Mikko Männimets 2.
FC TRT77/ RA BBQ - Täna osalesime Rõuge Kevad Cup 2017 nime kandva üritusel. Osalevaid meeskondasid oli kokku 10, mille seast tuli FC TRT77 tublile kuuendale kohale. Koosseis: 1. Mikko Männimets 2.

FC TRT77/ RA BBQ - Täna toimus kauaoodatud veerandfinaal,  millest....VÄLJUSIME VÕITJATENA! FC TRT77 4:1(2:1) JK Pingipoisid FC TRT77  väravad: Karl Koort 2´ Kert Rainis Kentel 29´ Kermo Pärn 56´ Aivo Tilger 69´
FC TRT77/ RA BBQ - Täna toimus kauaoodatud veerandfinaal, millest....VÄLJUSIME VÕITJATENA! FC TRT77 4:1(2:1) JK Pingipoisid FC TRT77 väravad: Karl Koort 2´ Kert Rainis Kentel 29´ Kermo Pärn 56´ Aivo Tilger 69´